Marzena Sutryk

Są kłopoty z przetargami - nie ma chętnych wykonawców

Są kłopoty z przetargami - nie ma chętnych wykonawców
Marzena Sutryk

Miasto Koszalin było zmuszone trzeci raz ogłosić przetarg na kolejny etap zagospodarowania Góry Chełmskiej. Nie było też chętnego na realizację centrum przesiadkowego MZK.

Jest problem z wykonawcami chętnymi do przyjmowania zleceń. Kolejne przetargi są unieważniane i to nie tylko w Koszalinie. W dużej części wpływ na to mają inwestycje związane z budową S6, które „przejmują” wielu wykonawców, bądź sprawiają, że chcą oni dyktować wysokie stawki. Tak było np. w przypadku planów budowy centrum przesiadkowego MZK w rejonie ul.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.