Joanna Krężelewska

Ruszyła zbiórka podpisów pod petycją o budowę nowego dworca PKP w Koszalinie

Pierwsi podpisy na listach złożyli sami inicjatorzy akcji - od prawej Tomasz Bernacki, Czesław Ignaszewski, Stanisław Łasek i Paweł Ruksza. Listy dostępne Fot. Radosław Brzostek Pierwsi podpisy na listach złożyli sami inicjatorzy akcji - od prawej Tomasz Bernacki, Czesław Ignaszewski, Stanisław Łasek i Paweł Ruksza. Listy dostępne będą do końca września.
Joanna Krężelewska

- Dworzec PKP potrzebuje reanimacji - podkreślił Tomasz Bernacki. - Turyści szybko z niego wychodzą, żeby zobaczyć normalność po drugiej stronie, gdzie ciągi komunikacyjne zostały już przebudowywane, remontowane jest przejście podziemne.

Pozytywne zmiany dotyczą jednak terenów miejskich, bo sam dworzec, jak wyraźnie zaznaczył radny, to własność państwowej spółki PKP.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.