Joanna Krężelewska

Ruszaj w Polskę. W weekend zwiedzasz, jesz i nocujesz za pół ceny!

Do akcji włączyło się m.in. Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie. Bilety: 2,5 i 5 złotych. Fot. gs24.pl Do akcji włączyło się m.in. Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie. Bilety: 2,5 i 5 złotych.
Joanna Krężelewska

Jeśli nie masz jeszcze planów na weekend, poszukaj inspiracji na polskazobaczwiecej.pl. Znajdziesz na niej ofertę partnerów akcji „Weekend za pół ceny”.

Noclegi, oferty kulturalne czy gastronomiczne za pół ceny - na rozpoczynający się dziś weekend przypada szósta odsłona inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Projekt rozwija się bardzo dynamicznie - podczas ostatniej, jesiennej edycji inicjatywy, swoje usługi w obniżonych cenach, zaoferowało aż 757 partnerów. Celem organizowanej dwa razy w roku akcji jest prezentacja bogatej oferty turystycznej i zachęcanie Polaków do podróżowania po kraju, również poza tradycyjnym sezonem letnim czy zimowym.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.