Rajmund Wełnic

Ruch Miejski Krzysztofa Berezowskiego po rezygnacji kandydatki na radną stracił listę w jednym z okręgów

Krzysztof Berezowski nadal kandyduje na burmistrza Fot. Rajmund Wełnic Krzysztof Berezowski nadal kandyduje na burmistrza
Rajmund Wełnic

Po rezygnacji jednej z kandydatek na radną komisja wyborcza wykreśliła w jednym z okręgów całą listę kandydatów na radnych Ruchu Miejskiego Krzysztofa Berezowskiego.

- W poniedziałek zgłosiła się do nas kandydatka komitetu Ruch Miejski Krzysztofa Bere-zowskiego z okręgu nr 4 i wycofała swoją zgodę na kandydowanie - mówi Witold Rosiak, przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczecinku. - W tej sytuacji skreśliliśmy ją z listy, po jej rezygnacji na liście zostały jednak tylko cztery osoby, a w okręgu wybieranych jest pięcioro radnych i tyle wynosi minimum. Po konsultacji z komisarzem wyborczym podjęliśmy więc uchwałę o skreśleniu całej listy Ruchu Miejskiego w tym okręgu.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.