Marzena Sutryk

Rozwija się nowa ścieżka rowerowa w Koszalinie. Trwa budowa

Zima jest u nas łagodna, to pozwala na prowadzenie prac budowlanych na nowej trasie rowerowej w stronę os. Jamno Fot. Radek Koleśnik Zima jest u nas łagodna, to pozwala na prowadzenie prac budowlanych na nowej trasie rowerowej w stronę os. Jamno
Marzena Sutryk

Firma Domar, która jest wykonawcą 12-kilometrowej trasy rowerowej wzdłuż rzeki Dzierżęcinki w Koszalinie, pracuje obecnie na placu budowy w rejonie elektrowni wodnej i oczyszczalni ścieków.

Trasa, o której mowa, ma swój początek w Wodnej Dolinie przy ul. Sybiraków w Koszalinie.

- Odcinek od ul. 4 Marca do ul. Stawisińskiego jest już odebrany, rozliczony. II etap, czyli odcinek od ul. Stawisińskiego do wiaduktu przy ul. Batalionów Chłopskich będzie odebrany w maju tego roku - mówi Robert Grabowski, rzecznik koszalińskiego ratusza. - Jesteśmy też w trakcie realizacji miejsc odpoczynku dla rowerzystów, m. in. przy muzeum stanęły już dwie wiaty, jest ogrodzenie, ale wszystko wymaga jeszcze wykończenia.

Pozostało jeszcze 45% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.