Joanna Krężelewska

Rowerem na plażę w Łazach? W tym sezonie powstanie ścieżka

Droga rowerowa z Suchej Koszalińskiej do miejscowości Kleszcze i Osieki wytyczona została wzdłuż jezdni. Fot. Radek Koleśnik Droga rowerowa z Suchej Koszalińskiej do miejscowości Kleszcze i Osieki wytyczona została wzdłuż jezdni.
Joanna Krężelewska

Jeszcze w tym roku z gminy Sianów a nawet Koszalina przez Kłos, będzie można na rowerze bezpiecznie dotrzeć nad morze. W budowie jest ścieżka do miejscowości Łazy.

Trwa rozbudowa sieci dróg rowerowych na terenie gminy Sianów. Projekt realizowany jest z unijnym dofinansowaniem. W ciągu najbliższych kilku tygodni mają powstać ścieżki w Skibnie, Wierciszewie (dojedziemy nią niema do Arboretum w Karnieszewicach), Suchej Koszalińskiej (wytoczona została przez park i umożliwia bezpieczny przejazd przez miejscowość) i w Skwierzynce.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.