Marzena Sutryk

Rower miejski w Koszalinie. Całość ma kosztować 1,2 mln złotych

Rower miejski w Koszalinie. Całość ma kosztować 1,2 mln złotych
Marzena Sutryk

Całość ma kosztować 1,2 mln złotych, z czego 60 procent udało się Koszalinowi zdobyć z funduszy unijnych. Na wykonawcę - w drodze przetargu - wybrano firmę Nextbike Polska SA z Warszawy.

Firma w ramach usługi ma uruchomić system samoobsługowej wypożyczalni rowerów miejskich składający się z 10 stacji rowerowych, wyposażonych w 10 terminali, do tego 150 stojaków rowerowych oraz 100 rowerów. Koszt obejmuje też prowadzenie wypożyczalni i nadzorowanie sprzętu przez trzy lata. Potem konieczny będzie kolejny przetarg na obsługę (sprzęt przejdzie na własność miasta).

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.