Joanna Krężelewska

Rokosowo jest... rockowe i coraz bardziej zielone

Anetta Urbaniak w imieniu swoim i wszystkich organizatorów imprezy zaprasza w sobotę na polanę przy ul. Wierzbowej. Fot. Radek Koleśnik Anetta Urbaniak w imieniu swoim i wszystkich organizatorów imprezy zaprasza w sobotę na polanę przy ul. Wierzbowej.
Joanna Krężelewska

Rozmowa z Anettą Urbaniak, przewodniczącą stowarzyszenia Przyjaciele Rokosowa Koszalin.

W najbliższą sobotę, 22 września, organizujecie imprezę, która choć ma wymiar osiedlowy, z pewnością mogłaby być rozrywkową wizytówką niejednego dużego miasta. To koncert, ale nie tylko...

Będzie to wielka impreza na pożegnanie lata, a zatytułowaliśmy ją Rockosowo Festiwalowo. Zaprosiliśmy wielkie gwiazdy. Na naszej scenie wystąpią Błażej Król i Limboski. Błażej Król zaśpiewa o godzinie 17, a Limboski o godzinie 19. Będzie też z nami oczywiście Sax & Decks, czyli nasza ulubiona grupa.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.