Remont w Szczecinku na raty, ale już finał

Czytaj dalej
Fot. Rajmund Wełnic
Rajmund Wełnic

Remont w Szczecinku na raty, ale już finał

Rajmund Wełnic

Najbardziej dziurawa droga w mieście - ulica Kościuszki - doczeka się remontu Remontowana będzie także jej przedłużenie - Trzesiecka i ulica Koszalińska.

Dokładanie zaś ostatni odcinek ulicy Kościuszki, która etapami jest remontowana od kilku lata. Prace doszły do skrzyżowania z ulicą Karlińską i stanęły z braku środków. A to najgorsza chyba ulica o takim znaczeniu w Szczecinku.

W fatalnym stanie jest szczególnie odcinek do Trzesieki, ale i dalszy fragment, czyli ulica Trzesiecka aż do ronda przy małej obwodnicy, nie prezentuje się najlepiej.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.