Jakub Roszkowski

Remont ulicy Krakusa i Wandy w Koszalinie. Asfalt piękny, tylko studzienki niechlujne

Remont ponad kilometrowego odcinka ul. Krakusa i Wandy w Koszalinie kosztował dokładnie 8,2 mln złotych. Przetarg wygrała spółka Colas Fot. Radek Koleśnik Remont ponad kilometrowego odcinka ul. Krakusa i Wandy w Koszalinie kosztował dokładnie 8,2 mln złotych. Przetarg wygrała spółka Colas
Jakub Roszkowski

Inwestycja za ponad 8 mln zł może się podobać, ale problem ze studzienkami jest jak zwykle: drogowcy nie potrafią ich dopasować.

- Może pomyślicie, że się czepiam i wymyślam, ale uważam, że jeśli podatnicy wydali na remont tej drogi kilka milionów złotych, to mają prawo skrytykować to, co im się w tej inwestycji nie podoba - mówi pan Grzegorz Walicki, zawodowy kierowca, nasz Czytelnik.

- A nie podoba mi się to, że jak zwykle drogowcy nie potrafili porządnie „obrobić” studzienek w ulicy Krakusa i Wandy.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.