Marzena Sutryk

Remont stadionu Gwardii Koszalin. Mówią, że zdążą

Wczoraj, gdy na kilka godzin przestało padać, można było znowu przystąpić do prac na stadionie. Fot. Radek Koleśnik Wczoraj, gdy na kilka godzin przestało padać, można było znowu przystąpić do prac na stadionie.
Marzena Sutryk

Trwa gruntowny lifting stadionu Gwardii, by dostosować go do wymogów drugoligowych. Pytanie zasadnicze: czy wykonawcy zdążą z robotami na czas? Mecz Gwardii zbliża się wielkimi krokami.

Pierwszy mecz, który Gwardia Koszalin ma rozegrać u siebie, już 15 października; został więc niespełna tydzień. Wcześniej, bo 12 października, stadion będą wizytować przedstawiciele PZPN. Ci sami, którzy w lipcu, po awansie Gwardii do II ligi, byli w Koszalinie i zostawili listę warunków do spełnienia.- Robimy wszystko, by zdążyć z realizacją remontu - mówi Monika Tkaczyk, prezes Zarządu Obiektów Sportowych w Koszalinie.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.