Iwona Marciniak

Razili zatrzymanego paralizatorem. W Kołobrzegu ruszył proces

Przed kołobrzeskim sądem stanęli: Marcin W., Zbigniew W., Kamil K. i Bartosz M.  Proces prowadzi sędzia Marek Grzymkowski Fot. Iwona Marciniak Przed kołobrzeskim sądem stanęli: Marcin W., Zbigniew W., Kamil K. i Bartosz M. Proces prowadzi sędzia Marek Grzymkowski
Iwona Marciniak

Kornel Ś. żąda 100 tys. zł za rażenie paralizatorem.

Czterej kołobrzescy policjanci stanęli przed sądem. Marcin W. (już zwolniony ze służby) odpowiada za znęcanie się nad zatrzymanym 18 - latkiem. Zbigniew W., Kamil K. i Bartosz M. za to, że go nie powstrzymali.

Wszyscy usłyszeli zarzut przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. Kornel Ś. żąda teraz od nich 100 tys. zł zadośćuczynienia. Jak wynika z aktu oskarżenia, w nocy z 17 na 18 lipca 2016 r., Marcin W. miał doprowadzić zatrzymanego za udział w bójce, skutego kajdankami, 18 - letniego wtedy Kornela Ś., do kołobrzeskiej komendy.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.