Iwona Marciniak

Przepychanka między PiS a PO. Szpital w Kołobrzegu w roli głównej

Przepychanka między PiS a PO. Szpital w Kołobrzegu w roli głównej Fot. archiwum
Iwona Marciniak

Radny sejmiku samorządowego i przewodniczący komisji rewizyjnej Krzysztof Nieckarz (PiS) podejrzewa, że poseł Marek Hok (PO) mógł poświadczyć nieprawdę w oświadczeniach majątkowych i popełnić oszustwo - niewykluczone , że za wiedzą kolejnych dyrekcji kołobrzeskiego szpitala.

Coraz goręcej wokół sprawy, która bierze swój początek w 2016r., gdy prawica zaczęła drążyć temat zatrudnienia i wynagrodzenia posła PO Marka Hoka (lekarza ginekologa) szpitalu.

Gdy po orzeczeniach Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, dyrekcja szpitala udzieliła odpowiedzi dopytującemu o pracę posła Sławojowi Kiginie, ten uznał, że sprawa nadal jest niejasna, bo nie wiadomo za co konkretnie poseł pobierał miesięcznie 4 tys. zł i jak mógł godzić obowiązki na rzecz szpitala z pracą posła.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.