PRZEPROWADZKI TRANSPORT

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

PRZEPROWADZKI TRANSPORT

Materiał informacyjny

Jesteśmy w stanie dokonać przeprowadzki domu i mieszkania we Wrocławiu w każdych warunkach, również bez windy. Także realizujemy przeprowadzki do innego miasta.

Znajdujące się w mieszkaniu meble, sprzęt RTV i AGD, instrumenty, sprzęt sportowy oraz pozostałe przedmioty użytkowe i dekoracyjne oraz osobiste starannie pakujemy. Te o dużych gabarytach i ciężkie, sprawnie przenosimy wąskimi korytarzami i klatkami schodowymi, bez zniszczenia ich. Jeżeli wymaga tego sytuacja, rozkręcamy meble. Całe wyposażenie, przy pomocy specjalistycznych wózków transportowych, przenosimy do wnętrza naszych samochodów dostawczych. Następnie je odpowiednio układamy i zabezpieczamy. Po przywiezieniu na miejsce cały ładunek wnosimy do miejsca przeznaczenia. Następnie rozpakowujemy kartony, skręcamy meble i ustawiamy cały dobytek zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Po skończonej pracy sprzątamy opakowania i wszelkie materiały zabezpieczające.

Specjalizujemy się w nowoczesnej i profesjonalnej przeprowadzce firm i instytucji we Wrocławiu oraz w przeprowadzkach firm między miastami.

Na życzenie Klienta dostarczamy materiały do pakowania. Meble zabezpieczamy i pakujemy w całości lub je rozkręcamy. Sprawnie i dokładnie pakujemy do pojemników i kartonów, dokumenty oraz sprzęty i urządzenia biurowe. Wszystko zabezpieczamy. Jeżeli wymaga tego sytuacja, rozkręcamy meble. Całe wyposażenie, przy pomocy specjalistycznych wózków transportowych, przenosimy do wnętrza naszych samochodów dostawczych. Następnie je odpowiednio układamy i zabezpieczamy. Po przywiezieniu na miejsce cały ładunek wnosimy do miejsca przeznaczenia. Następnie rozpakowujemy kartony, skręcamy meble i ustawiamy całe wyposażenie biura zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Po skończonej pracy sprzątamy opakowania i wszelkie materiały zabezpieczające.

Oferujemy usługę przechowywania mebli i rzeczy. Magazynowanie mienia to opcja nie tylko dla firm, ale również dla klienta indywidualnego.

Przechowalnia kontenerowa sprawdza się idealnie, gdy pojawia się konieczność przechowania rzeczy do czasu przeprowadzki. Nasze kontenery są stale monitorowane. To suche i czyste pomieszczenia o odpowiedniej temperaturze do przechowywania mebli.

Świadczymy usługę transportu pianin i fortepianów, zarówno tych nowych, jak i wiekowych. Transportujemy lżejsze pianina (do 100 kg) oraz te naprawdę ciężkie (do 300 kg). Do samochodu wnosimy najpierw pianino, a następnie pozostałe wyposażenie.

Zajmujemy się transportem mebli we Wrocławiu i okolicach (Polska i Europa). Przewozimy meble do domu, meble do biura, meble kuchenne, meble do sypialni oraz meble ogrodowe. Transportujemy zarówno meble nowoczesne, jak i antyki.

Meble odpowiednio przygotowujemy do transportu. Wszystkie starannie zabezpieczamy. Niektóre z nich rozkręcamy i przewozimy w częściach a po przywiezieniu na miejsce ponownie skręcamy.

Realizujemy transport dużego sprzętu AGD oraz transport sprzętu RTV we Wrocławiu a także w innych częściach Polski.

Sprzęty AGD o dużych gabarytach odpowiednio zabezpieczamy kartonami, kocami i folią bąbelkową. Transport pralki, suszarki, lodówki, kuchenki gazowej i elektrycznej oraz transport telewizora realizujemy w pozycji jak najbardziej zbliżonej do pionu, by sprzęty podczas przenoszenia nie uległy uszkodzeniu.

Realizujemy transport rzeczy nietypowych, w tym transport pojedynczych rzeczy. Usługi transportowe realizujemy we Wrocławiu oraz na terenie kraju i w Unii Europejskiej.

Świadczymy usługi opróżniania mieszkań, piwnic, magazynów i strychów we Wrocławiu ze starych, zużytych i niepotrzebnych mebli oraz innych rzeczy i sprzętów.

W ramach świadczonej usługi stosujemy segregację wyrzucanych rzeczy. Posegregowane meble i urządzenia wynosimy do odpowiednich kubłów i kontenerów lub przewozimy do wyznaczonych punktów PSZOK we Wrocławiu.

Naszym Klientom proponujemy wynajem pojemników, kontenerów, pudeł i skrzyń do transportu, magazynowania oraz przeprowadzki.

Oferowane przez nas pojemniki transportowe na wynajem są trwałe i wytrzymałe z możliwością zaplombowania. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu powierzchni załadunkowej, obniżają one koszty transportu i magazynowania.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą 24/7

+ 48 500 05 23 23, + 48 782 099 763
e-mail: [email protected]
www.ova-transport.pl
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.