Jakub Roszkowski

Przenosiny starego szpitala możliwe jeszcze w tym roku

Szpital powiatowy w Białogardzie dziś działa w dwóch lokalizacjach - przy ul. Chopina i Szpitalnej Fot. Radek Koleśnik Szpital powiatowy w Białogardzie dziś działa w dwóch lokalizacjach - przy ul. Chopina i Szpitalnej
Jakub Roszkowski

Nowe wieści ze szpitala w Białogardzie są takie, że prawdopodobnie już w czerwcu ma tu być gotowy nowy blok operacyjny. A przenosiny lecznicy do nowej siedziby zostały zaplanowane na koniec tego roku. Tylko że pracownicy szpitala przyszłości tu na razie nie widzą...

O szpitalnych planach wie starosta powiatu białogardzkiego Piotr Pakuszto. Był na spotkaniu z przedstawicielami Centrum Dializa, spółki dzierżawiącej lecznicę w Białogardzie.

- Rzeczywiście, jestem właśnie po rozmowach z szefem Centrum Dializa. I rzeczywiście, usłyszałem te dwie, chyba jednak dobre informacje dla mieszkańców powiatu - uważa starosta Pakuszto.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.