Marzena Sutryk

Przejście przy koszalińskim dworcu PKP. Ciemno tu, jak w... tunelu

Na całej długości przejścia nie ma ani jednej żarówki, a na podłodze walają się różne śmieci- zauważa Czytelniczka. Ma to się zmienić - tak nam obi Fot. Radosław Brzostek Na całej długości przejścia nie ma ani jednej żarówki, a na podłodze walają się różne śmieci- zauważa Czytelniczka. Ma to się zmienić - tak nam obiecano
Marzena Sutryk

Mieszkańcy skarżą się na egipskie ciemności panujące w przejściu podziemnym przy ul. Dworcowej w Koszalinie. Dzisiaj, po naszej interwencji, powinno już być lepiej. Taką usłyszeliśmy wczoraj deklarację w ratuszu.

- Bardzo proszę o zainteresowanie się fatalnym stanem technicznym przejścia podziemnego przy dworcu PKP w Koszalinie - napisała nasza Czytelniczka.

- Pomimo że aktualnie jest ono jedyną drogą dotarcia na dworzec od strony parkingów przy banku Pekao S.A. i na ul. Jana z Kolna, jego stan techniczny urąga jakimkolwiek normom bezpieczeństwa, albowiem jest zupełnie pozbawione oświetlenia.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.