Marzena Sutryk

Przejazd przez ul. 4 Marca w Koszalinie. Tu jest wciąż niebezpiecznie

Samochody mają tu pierwszeństwo, chyba że rowerzysta jest w trakcie przejeżdżania przez ulicę, wówczas kierowca musi mu ustąpić - logiczne; co ważne Fot. Radosław Brzostek Samochody mają tu pierwszeństwo, chyba że rowerzysta jest w trakcie przejeżdżania przez ulicę, wówczas kierowca musi mu ustąpić - logiczne; co ważne - nie ma tu przejścia dla pieszych
Marzena Sutryk

Chodzi o nowy - pomalowany na czerwono - przejazd dla rowerzystów przez ul. 4 Marca. Mieszkańcy oczekują lepszego zabezpieczenia, by uniknąć w tym miejscu ewentualnych wypadków.

- O mały włos potrąciłbym rowerzystę, który nieoczekiwanie wyskoczył mi tuż przed maskę, gdy dojeżdżałem do przejazdu rowerowego na ul. 4 Marca - mówi jeden z naszych Czytelników.

- Nie jechałem szybko, ale ten rowerzysta pojawił się tak nagle z prawej strony - jechałem w kierunku ul. Gnieźnieńskiej - że aż mnie zmroziło.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.