Joanna Krężelewska

Protesty w sądach i prokuraturach

Protesty w sądach i prokuraturach
Joanna Krężelewska

Dwie osoby na dyżurze w Prokuraturze Rejonowej w Kołobrzegu, nikogo w Sławnie i Białogardzie. Wczoraj pracownicy administracji w prokuraturach i sądach protestowali przeciwko zamrożeniu płac.

Z okręgu koszalińskiego na manifestację przed Kancelarię Prezesa Rady Ministrów do Warszawy pojechało kilkadziesiąt osób. Kto pojechać nie mógł, w samo południe odszedł od biurka na kwadrans, wykorzystując w ten sposób przerwę przewidzianą w Kodeksie pracy. Pracownicy oddawali też honorowo krew, za co przysługuje dzień wolny od pracy, albo wykorzystywali urlop.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe i las.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.