Promenada wzdłuż plaży już robi furorę. Ale atrakcji w Mielnie ma być więcej

Czytaj dalej
Jakub Roszkowski

Promenada wzdłuż plaży już robi furorę. Ale atrakcji w Mielnie ma być więcej

Jakub Roszkowski

Już za chwilę, może nawet dziś, nowoczesna promenada w Mielnie, biegnąca wzdłuż plaży, a posadowiona na specjalnych, betonowych nogach, zostanie otwarta. To będzie nie lada atrakcja i jeden z najważniejszych obiektów turystycznych w tym popularnym, nadmorskim kurorcie.

Mielno to trzecia - po Kołobrzegu i Gdańsku - najczęściej odwiedzana nadmorska miejscowość w Polsce. Tak podaje Główny Urząd Statystyczny. Ale wciąż nie ma jednego, charakterystycznego miejsca, czy obiektu, który by je wyróżniał. Pomijamy pomniki morsa i srebrnego jelenia... Może więc właśnie ta promenada to zmieni? Zobaczymy.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.