PROMEDICA24 – lider opieki zdrowotnej w Europie

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

PROMEDICA24 – lider opieki zdrowotnej w Europie

Materiał informacyjny

O firmie

Od momentu założenia Grupy Promedica24 w Polsce w 2004 roku, zawsze byliśmy odpowiedzialni i zrównoważeni w naszych działaniach. Grupa Promedica24 jest liderem na rynku usług opiekuńczych dla osób starszych w Niemczech, Anglii i Polsce. Już od 17 lat z dumą wyznaczamy standardy w branży, konsekwentnie realizując naszą misję. Wyróżnia nas doświadczenie, elastyczność, profesjonalizm i ogromna wrażliwość na potrzeby naszych klientów. Dla nas każdy człowiek jest wyjątkowy, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, lecz z jednakową troską.

Misja firmy

Jako lider rynku opieki domowej w Europie, oferujemy profesjonalną i dostępną alternatywę dla domów opieki. Dostarczamy opiekę na najwyższym poziomie, dlatego dokładamy starań aby rekrutować i podnosić kwalifikacje naszej kadry opiekuńczej.

Nasze usługi

Świadczymy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Już ponad 40.500 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę za granicą, obdarzając nas swoim zaufaniem.

Tu podaj tekst alternatywny

Naszym opiekunom gwarantujemy:

Naszym podopiecznym zapewniamy:

Zaufało nam już 31.100 klientów.

Stale rozwijamy sieć franczyzową. Wspólnie kształtujemy rynek usług opiekuńczych i odnosimy sukcesy.

Nasi partnerzy franczyzowi odwiedzają rocznie tysiące klientów. Jesteśmy dzięki temu blisko nich, znamy ich potrzeby i możemy doradzić, dobrać odpowiednią usługę, a także służyć wsparciem podczas całej naszej współpracy.

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.