Prof. Wiktor Weber, rosyjski lekarz i uczony specjalizujący się w inżynierii biomedycznej doktorem honoris causa Politechniki Łódzkiej

Czytaj dalej
Fot. mat. pras. Politechniki Łódzkiej
(MJ)

Prof. Wiktor Weber, rosyjski lekarz i uczony specjalizujący się w inżynierii biomedycznej doktorem honoris causa Politechniki Łódzkiej

(MJ)

Prof. Wiktor Weber, rosyjski lekarz i uczony specjalizujący się w inżynierii biomedycznej doktorem honoris causa Politechniki Łódzkiej.

Profesor Wiktor Weber, rektor Nowogrodzkiego Uniwersytetu Państwowego, członek Rosyjskiej Akademii Nauk, wybitny uczony w dziedzinie inżynierii biomedycznej otrzyma tytuł doktora honoris causa podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Łódzkiej w najbliższy czwartek, 24 maja.

Prof. Wiktor Weber specjalizuje się w rozwijaniu technik komputerowych do wspomagania diagnostyki i terapii chorób naczyniowo-sercowych oraz endokrynologicznych. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Semipałatyńskiego Państwowego Instytutu Medycznego. Pracując tam w 1983 r. został doktorem, a w 1992 - doktorem habilitowanym.

Pozostało jeszcze 24% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
(MJ)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.