Rajmund Wełnic

Problem w Szczecinku. Mała uliczka, duże korki

Korek samochodowy na ulicy Ordona w Szczecinku - jego koniec znajduje się w okolicach ogólniaka im. księżnej Elżbiety Fot. Rajmund Wełnic Korek samochodowy na ulicy Ordona w Szczecinku - jego koniec znajduje się w okolicach ogólniaka im. księżnej Elżbiety
Rajmund Wełnic

Wyłączenie z ruchu na czas przebudowy niepozornej ulicy Parkowej w Szczecinku sprawiło, że pobliskie rondo na ulicy Kościuszki i Jeziornej się zakorkowało.

Ruszyły prace związane z modernizacją ulicy Parkowej i budową na skrzyżowaniu z ul. Ordona małego ronda. Parkowa - choć krótka i wąska - pełni ważną rolę w układzie komunikacyjnym śródmieścia Szczecinka. Jadąc tędy wielu kierowców omijało kłopotliwe skrzyżowanie ulic Jeziornej i Parkowej, od niedawna na szczęście przebudowane w rondo, co ułatwiło życie zmotoryzowanym.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.