Jakub Roszkowski

Problem miał być pilnie załatwiony, ale na razie urzędnicy zastanowią się - do września - które rozwiązanie jest najlepsze

Problem miał być pilnie załatwiony, ale na razie urzędnicy zastanowią się - do września - które rozwiązanie jest najlepsze
Jakub Roszkowski

Ponoć woda z Jamna już nie ucieka. Dlatego można przeanalizować wszystko na spokojnie. A później ma być tu zrobione tak, że już nikt i nic nie będzie zakłócać życia żeglarzy, wędkarzy, ekologów i Bóg wie kogo jeszcze.

Sprawa jeziora Jamno stała się na tyle ważna i na tyle głośna, że urzędnicy z nowej instytucji, jaką są Wody Polskie, zabrali się, na pierwszy rzut oka, naprawdę na poważnie za jej wyjaśnienie. Co z tego wyjdzie? Żeglarze, wędkarze i ekolodzy obawiają się - niestety - najgorszego. Ale po kolei.

Najpierw był protest.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.