Jakub Roszkowski

Poseł przyznaje: to nasz konflikt, ale tracą dzieci z naszego miasta

Powiatowy SZS w Białogardzie, przy współudziale klubu lekkoatletycznego Iskra, organizował m.in. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Fot. Fot. kl iskra białogard/facebook Powiatowy SZS w Białogardzie, przy współudziale klubu lekkoatletycznego Iskra, organizował m.in. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych dla uczniów
Jakub Roszkowski

Problem z dotacją dla lokalnego Szkolnego Związku Sportowego sięgnął niemal szczytu. Poseł PiS Stefan Strzałkowski uważa, że burmistrz miasta w taki sposób walczy z politycznymi przeciwnikami.

- To jest po prostu niepoważne, że stracić muszą nasi młodzi sportowcy, bo burmistrz jest ze mną w konflikcie - mówi Stefan Strzałkowski, poseł ziemi koszalińskiej, członek Prawa i Sprawiedliwości.

A poszło o pieniądze. Zaczął Witold Klotz, przyjaciel posła, szef bialogardzkiego, poselskiego Porozumienia Samorządowego, członek zarządu Szkolnego Związku Sportowego, nauczyciel WF.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie pogody, wakacji i biznesu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.