Jakub Roszkowski

Poseł przyznaje: to nasz konflikt, ale tracą dzieci z naszego miasta

Powiatowy SZS w Białogardzie, przy współudziale klubu lekkoatletycznego Iskra, organizował m.in. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Fot. Fot. kl iskra białogard/facebook Powiatowy SZS w Białogardzie, przy współudziale klubu lekkoatletycznego Iskra, organizował m.in. Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych dla uczniów
Jakub Roszkowski

Problem z dotacją dla lokalnego Szkolnego Związku Sportowego sięgnął niemal szczytu. Poseł PiS Stefan Strzałkowski uważa, że burmistrz miasta w taki sposób walczy z politycznymi przeciwnikami.

- To jest po prostu niepoważne, że stracić muszą nasi młodzi sportowcy, bo burmistrz jest ze mną w konflikcie - mówi Stefan Strzałkowski, poseł ziemi koszalińskiej, członek Prawa i Sprawiedliwości.

A poszło o pieniądze. Zaczął Witold Klotz, przyjaciel posła, szef bialogardzkiego, poselskiego Porozumienia Samorządowego, członek zarządu Szkolnego Związku Sportowego, nauczyciel WF.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.