Joanna Krężelewska

Porachunki bezdomnych. Śmiertelna bójka za dług. Poszło o 70 zł

Włodzimierz D. jest oskarżony o zabójstwo z zamiarem ewentualnym (tzn. że miał świadomość możliwych skutków swoich działań). Do winy się przyznał. Grozi Fot. Radek Koleśnik Włodzimierz D. jest oskarżony o zabójstwo z zamiarem ewentualnym (tzn. że miał świadomość możliwych skutków swoich działań). Do winy się przyznał. Grozi mu od 8 lat do dożywocia.
Joanna Krężelewska

- Nie chciałem tego zrobić. Miał mi oddać pieniądze, ale zaczął się szarpać i tak wyszło. Żałuję, że nie uderzyłem go tylko raz - oświadczył oskarżony o zabójstwo Włodzimierz D.

Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Koszalinie rozpoczął się proces w sprawie zabójstwa Mariusza H., do którego doszło w nocy z 31 października na 1 listopada ubiegłego roku w jednym z pustostanów na terenie tzw. „manhattanu” w Koszalinie.

Zarzut popełnienia zbrodni usłyszał 57-letni Włodzimierz D.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe i las.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.