Marzena Sutryk

Politechnika Koszalińska świętuje 50 lat i gości rektorów z całej Polski

W czwartek wieczorem w Filharmonii Koszalińskiej odbyła się uroczysta gala z okazji 50-lecia Politechniki Koszalińskiej; za tydzień - bal absolwentó Fot. Radosław Brzostek W czwartek wieczorem w Filharmonii Koszalińskiej odbyła się uroczysta gala z okazji 50-lecia Politechniki Koszalińskiej; za tydzień - bal absolwentów
Marzena Sutryk

Politechnice Koszalińskiej stuknęła pięćdziesiątka! Obchody okrągłego jubileuszu trwają. Z naszej stony składamy najlepsze życzenia jubilatce!

Jednocześnie, przy okazji obchodów jubileuszu uczelni, trwa posiedzenie Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (w skrócie KRASP). Do Koszalina przyjechało 80 rektorów z całego kraju. W programie posiedzenia jest przede wszystkim temat nowej ustawy o szkolnictwie wyższym i nauce.

- Ta ustawa może - jeżeli ją wykorzystamy odpowiednio i nie zostaną wprowadzone w niej drastyczne zmiany - spowodować daleko idące pozytywne zmiany dla szkolnictwa wyższego w Polsce - mówił wczoraj prof.

Pozostało jeszcze 57% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.