Marzena Sutryk

Politechnika Koszalińska inwestuje 12 mln złotych w nowoczesne szkolenia studentów

Studenci Politechniki Koszalińskiej na kierunku Budownictwo mieli okazję zobaczyć w terenie, jak przebiega budowa nowej „zakopianki”, czyli drogi szybkiego Fot. mat. Politechniki Koszalińskiej Studenci Politechniki Koszalińskiej na kierunku Budownictwo mieli okazję zobaczyć w terenie, jak przebiega budowa nowej „zakopianki”, czyli drogi szybkiego ruchu z Krakowa do Zakopanego
Marzena Sutryk

Atrakcyjne szkolenia i warsztaty dla studentów, staże i wizyty studyjne w firmach wdrażających nowoczesne technologie i rozwiązania organizacyjne, seminaria - to tylko część oferty dla studentów, na którą Politechnika Koszalińska wyda aż 12 mln złotych.

Realizacja projektu obliczona jest na cztery lata i potrwa do końca sierpnia 2022 roku. Projekt niemal w całości zostanie sfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Jego celem jest wzrost jakości, skuteczności i dostępności oferty edukacyjnej uczelni i usprawnienie zarządzania całą instytucją.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.