Jakub Roszkowski

Policjanci z Białogardu dostaną nową komendę [WIDEO]

Podinspektor Damian Kulczycki, zastępca komendanta Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, pokazuje na monitorze komputerowo opracowaną wizualizację Fot. Radosław Brzostek Podinspektor Damian Kulczycki, zastępca komendanta Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, pokazuje na monitorze komputerowo opracowaną wizualizację nowej komendy
Jakub Roszkowski

Wreszcie jest ostateczna decyzja: policjanci z Białogardu zaczynają budowę nowej komendy. Budowa zacznie się w środę, zakończy za nieco ponad 2 lata, bo już pod koniec 2019 roku.

Długo, bardzo długo czekali na tę decyzję policjanci z Białogardu. Wiele razy słyszeli z ust polityków, samorządowców, a także najwyższych przedstawicieli policji, że lada dzień znajdą się pieniądze na budowę nowej komendy. Ale teraz zapadła już wreszcie ostateczna decyzja.

Nie ma więc odwrotu, prawdopodobnie już w środę zostanie wbita pierwsza łopata, a najdłużej po 32 miesiącach - szacuje się jednak, że już nawet pod koniec 2019 roku - nowy obiekt będzie gotowy.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.