Marzena Sutryk

Pogoda nie straszna. W Koszalinie powstaje nowa trasa rowerowa

Pracownicy firmy Domar wykonują aktualnie odcinek w sąsiedztwie Sportowej Doliny Fot. Radek Koleśnik Pracownicy firmy Domar wykonują aktualnie odcinek w sąsiedztwie Sportowej Doliny
Marzena Sutryk

Mimo minusowych temperatur i opadów śniegu, firma Domar, która buduje dwa odcinki nowej drogi rowerowej w Koszalinie, działa na placu budowy.

Tu nie ma przestojów. Mieszkańcy Koszalina mogą każdego dnia zobaczyć postęp robót na placu budowy jednego z etapów 12-kilometrowej trasy rowerowej. Dla wyjaśnienia - chodzi o drogę, która połączy docelowo Wodną Dolinę z przeprawą Koszałka na jeziorze Jamno.

W pierwszym etapie powstaje odcinek do wiaduktu na ul. Batalionów Chłopskich. Tu właśnie działa obecnie firma Domar, która wykonuje zlecenie za 3,7 mln złotych.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.