Marzena Sutryk

Plac zabaw w koszalińskiej strefie ekonomicznej? Producent sprzętu rekreacyjnego z zezwoleniem

Marcin Solarczyk (trzeci od lewej) odebrał zezwolenie z rąk Mirosława Kamińskiego (pierwszy z lewej), obok prezydent Piotr Jedliński oraz Joanna Piotrowska Fot. Radek Koleśnik Marcin Solarczyk (trzeci od lewej) odebrał zezwolenie z rąk Mirosława Kamińskiego (pierwszy z lewej), obok prezydent Piotr Jedliński oraz Joanna Piotrowska - Ciechomska (pełnomocnik prezydenta)
Marzena Sutryk

32. zezwolenie na działalność w koszalińskiej strefie ekonomicznej zostało podpisane w piątek w tutejszym ratuszu.

Zezwolenie otrzymał prezes koszalińskiej firmy Buglo Marcin Solarczyk. Firma, jak mówi sam prezes, jest znana niemal na całym świecie.

- Nasze sprzęty i wyposażenie placów zabaw trafia nie tylko do miast w Polsce, ale m. in. do Japonii, Izraela, niemal na cały świat. Jesteśmy konkurencyjni dla innych, a inwestycja w strefie ekonomicznej spowoduje nasz dalszy rozwój - mówi Marcin Solarczyk.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.