PiS idzie po sejmik. PO nawet nie myśli, by oddawać władzę

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Jarosław Miłkowski

PiS idzie po sejmik. PO nawet nie myśli, by oddawać władzę

Jarosław Miłkowski

- Walczymy osamodzielne rządy w sejmiku województwa - mówi szef lubuskiego PiS Marek Ast. Teraz rządzi tam PO, SLD.i PSL I nie mają one nic przeciwko, by tak zostało.

- Przewiduję, że wybory samorządowe odbędą 28 października – mówi Waldemar Sługocki, przewodniczący PO w Lubuskiem. Platforma już się do nich przygotowuje. Podobnie jak inne partie.

- Jeszcze w marcu zamierzamy urządzić prawybory na szefów samorządów. Będzie to w formie spotkań z kilkoma kandydatami, na które będzie mógł przyjść każdy.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.