Rafał Nagórski

Pierwsze wyborcze przymiarki w powiecie sławieńskim

Witający się burmistrz Sławna, Krzysztof Frankenstein i burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz mają już za sobą kilka udanych kampanii wyborczych. Radosław Fot. Radek Koleśnik Witający się burmistrz Sławna, Krzysztof Frankenstein i burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz mają już za sobą kilka udanych kampanii wyborczych. Radosław Głażewski, wójt gminy Darłowo (z lewej) rządzi pierwszą kadencję i przed nim pierwszy test w roli gospodarza gminy
Rafał Nagórski

Obecni wójtowie i burmistrzowie na razie nie mają oficjalnych konkurentów w wyborach. Polityczna batalia na szczeblu lokalnym rozegra się z pewnością w Radzie Powiatu.

Na rok przed wyborami samorządowymi w powiecie sławieńskim jeszcze względny spokój. Giełda nazwisk potencjalnych kandydatów na wójtów, burmistrzów i radnych dopiero powoli się tworzy, ale już dziś w nieoficjalnych rozmowach lokalni działacze poszczególnych partii zgodnie przyznają, że bardzo trudno będzie komukolwiek strącić z fotela przynajmniej jednego z obecnych włodarzy.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rafał Nagórski

Pracę w dziennikarstwie zaczynałem w 2001 roku jako student… ekonomii. Kiedyś były specjalizacje tematyczne, dzisiaj ich już nie ma. Pracuję jako dziennikarz, redaktor, czasem jako wydawca. Pasja numer jeden to sport. Niemal wszystkie dyscypliny, ale z piłką nożną na pierwszym miejscu. Pasja numer dwa to podróże, przede wszystkim górskie wyprawy. W wolnym czasie próbuję zadbać o dobrą formę fizyczną.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.