Jakub Roszkowski

Pieniądze już są, ale nikt nie chce, by ten remont zaczął się właśnie teraz

Przygotowania do remontu rozpoczęły się już na początku marca. Ale teraz mieszkańcy już nie chcą, by budowa trwała w wakacje. Wola jest taka, by prace Fot. Jakub Roszkowski Przygotowania do remontu rozpoczęły się już na początku marca. Ale teraz mieszkańcy już nie chcą, by budowa trwała w wakacje. Wola jest taka, by prace zaczęły się najwcześniej we wrześniu
Jakub Roszkowski

- To byłaby katastrofa. Zaraz lato, wakacje, tłumy ludzi, a my mamy rozkopać główną ulicę? Remont jest potrzebny, ale nie może zacząć się wcześniej niż we wrześniu - są zgodni mieszkańcy Mielna.

Chodzi o ulicę 6 Marca, czyli główną trasę przejazdową przez osiedle Unieście. Jej generalna przebudowa miała się rozpocząć już w marcu. Tyle że wciąż nie było pewne, czy lista inwestycji, zatwierdzonych w Szczecinie, jest już ostateczna. Tę ostateczność miał potwierdzić wojewoda już w lutym tego roku. Ale nie potwierdzał.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.