Joanna Krężelewska

Piękna inicjatywa młodych. Zaprosili seniorów na występy i coś słodkiego

Spotkanie w Szkole Podstawowej w Suchej Koszalińskiej rozpoczął koncert zespołu Czerwone Gitary. Oczywiście, w artystów wcielili się uczniowie, a publiczność Fot. Radek Koleśnik Spotkanie w Szkole Podstawowej w Suchej Koszalińskiej rozpoczął koncert zespołu Czerwone Gitary. Oczywiście, w artystów wcielili się uczniowie, a publiczność była zachwycona występem
Joanna Krężelewska

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Suchej Koszalińskiej Dzień Seniora organizują nie tylko dla swoich babć i dziadków, ale też dla wszystkich osób starszych, by czuły się ważne, potrzebne, by wiedziały, że młodzi o nich pamiętają i darzą szacunkiem.

- Nasi uczniowie zawsze przygotowywali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka dla swoich najbliższych. Trzy lata temu dzieci wpadły na pomysł, by na tę uroczystość zapraszać wszystkich seniorów - podkreśliła Alicja Dunowska - Jakóbczak, dyrektor Szkoły Podstawowej w Suchej Koszalińskiej. - W ten sposób chcą umilić dzień starszym mieszkańcom Suchej i okolic, sprawić, by poczuli się wyjątkowo.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe i las.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.