Marzena Sutryk

Pat w sprawie zagospodarowania Śródmieścia. Projektant wycofał się

Oddala się wizja przebudowy Śródmieścia Koszalina na bliżej nieokreślony okres; w tym roku to, czego możemy być pewni, to remont katedry - na ten cel Fot. Radek Koleśnik Oddala się wizja przebudowy Śródmieścia Koszalina na bliżej nieokreślony okres; w tym roku to, czego możemy być pewni, to remont katedry - na ten cel są przyznane konkretne pieniądze
Marzena Sutryk

Dzisiaj o godzinie 16 rozpocznie się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Koszalinie dotycząca Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2017 - 2026.

Tymczasem miasto ma problem - musiało unieważnić przetarg na dokumentację na zagospodarowanie Śródmieścia. Program rewitalizacji to wieloletni program działań w sferze społecznej, gospodarczej, środowiskowej oraz przestrzenno-funkcjonalnej i technicznej, którego celem jest wyprowadzenie obszaru ze stanu kryzysowego oraz stworzenie warunków do jego zrównoważonego rozwoju. Program jest podstawą do ubiegania się o pieniądze na rewitalizację, m. in. z funduszy unijnych.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.