Jakub Roszkowski

Partie się kłócą, czyli polityka w Białogardzie

Partie się kłócą, czyli polityka w Białogardzie Fot. archiwum
Jakub Roszkowski

Lewica oskarżyła ludowców o nieczystą grę i zerwała koalicję, ale szefowie PSL nie pozostali dłużni. Uważają, że czas SLD w mieście i powiecie upłynął.

- Nie ma już koalicji, więc funkcjonowanie pani Stachowiak w roli wiceburmistrza przestaje mieć sens - zauważa Jan Ciszek, szef Polskiego Stronnictwa Ludowego w Białogardzie.

To jego odpowiedź na zarzuty szefowej SLD w powiecie, która jest też wiceburmistrzem miasta, że PSL „gra już tylko dla siebie” i w zasadzie to ta partia jest odpowiedzialna za zły stan białogardzkiego szpitala. SLD zerwało koalicję.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.