Marzena Sutryk

Parkowanie na kopercie kosztuje. Może skończyć się holowaniem

Wczoraj po godzinie 10 z ul. Giełdowej (dawna ul. Sawickiej) w Koszalinie strażnicy zabrali auto blokujące kopertę Fot. Radek Koleśnik Wczoraj po godzinie 10 z ul. Giełdowej (dawna ul. Sawickiej) w Koszalinie strażnicy zabrali auto blokujące kopertę
Marzena Sutryk

Strażnicy miejscy z Koszalina długo się nie zastanawiali, co zrobić z samochodem, który ktoś zaparkował na miejscu dla pojazdów osób niepełnosprawnych przy ul. Giełdowej. Wczoraj rano go odholowali.

- Samochód - skoda felicia - stał zaparkowany na kopercie od dwóch dni, był otwarty, ze szczecineckimi tablicami rejestracyjnymi, stąd wiemy, że należy on do mieszkańca Szczecinka, który zaparkował w miejscu dla niepełnosprawnych, nie mając do tego uprawnień - mówi Piotr Simiński, komendant Straży Miejskiej w Koszalinie.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.