Papugarnia w Koszalinie. Wszystkie kolory na skrzydłach

Czytaj dalej
Joanna Krężelewska

Papugarnia w Koszalinie. Wszystkie kolory na skrzydłach

Joanna Krężelewska

„Z każdą papugą znajduje się szybko wspólny język” - to jeden z aforyzmów Stanisława Jerzego Leca. A gdyby tak jego słowa potraktować... dosłownie? To jak najbardziej możliwe. Sprawdziliśmy!

Przekonaliśmy się o tym podczas wizyty w miejscu, które w Koszalinie działa od niedawna, a jest o nim już bardzo, bardzo głośno. Głośno słowami zachwytu i tymi, które opisują wielką radość ze spotkania niesamowicie towarzyskich i kolorowych łobuziaków. Mowa o Papugarni. Jeśli w tym miejscu myślicie „ptasie zoo”, jesteście w błędzie.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.