Rajmund Wełnic

Ostatnie tygodnie „drucianego” objazdu w Szczecinku. Wszyscy mają go już serdecznie dosyć

Fragment objazdu ulicy Słupskiej w Szczecinku omijający budowaną obwodnicę, z betonowych płyt wystają druty Fot. Rajmund Wełnic Fragment objazdu ulicy Słupskiej w Szczecinku omijający budowaną obwodnicę, z betonowych płyt wystają druty
Rajmund Wełnic

Uruchomienie objazdu ulicy Słupskiej na budowie obwodnicy Szczecinka - choć znowu z poślizgiem - zbliża się nieuchronnie. Na razie kierowcy zmagają się z wertepami i drutami na starym objeździe.

Są kolejne sygnały, że kilka pojazdów przedzierających się objazdem budowanej obwodnicy Szczecinka na ulicy Słupskiej przedziurawiło opony na drutach wystających z betonowych płyt, którymi wyłożono tymczasową drogę. - Zdarza się to co jakiś czas, ja przebiłam tu oponę jesienią - mówi pani Lidia, mieszkanka osiedla Marce-lin.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.