Ośrodek Szkoleniowo Usługowy OPERATOR we Włocławku. Szkolimy zawodowo

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Ośrodek Szkoleniowo Usługowy OPERATOR we Włocławku. Szkolimy zawodowo

Materiał informacyjny

Jesteśmy firmą zajmującą się realizacją kursów i szkoleń operatorów maszyn i urządzeń technicznych stosowanych przy robotach ziemnych, budowlanych , drogowych, spawaczy oraz obsługi urządzeń transportu bliskiego. Kursy adresowane są do indywidualnych osób fizycznych, pracowników przedsiębiorstw oraz osób kierowanych przez instytucje działające na rzecz zatrudnienia.

Doświadczenie naszej kadry mierzone jest tysiącami wyszkolonych operatorów różnych specjalności.

Tu podaj tekst alternatywny

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych Przedsiębiorstw, Instytucji Rynku Pracy oraz osób indywidualnych szkolenia prowadzone są w formie kursów umożliwiających uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy oraz umiejętności i kwalifikacji zawodowych w różnych specjalnościach, szczegółowy zakres dostępnych szkoleń przedstawiamy tutaj.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do swojej oferty szkolenia online. Program kształcenia na odległość pozwala zdobyć bogatą wiedzę bez konieczności wychodzenia z domu lub pracy. Wystarczy posiadać komputer z mikrofonem i kamerą, tablet lub telefon z dostępem do internetu.

Tu podaj tekst alternatywny

Proponujemy Państwu udział w pełnowartościowych warsztatach i spotkaniach, które są prowadzone w małych grupach poprzez optymalną aplikację zoom. Zapewniamy pełną interakcję, wymianę wiedzy, myśli oraz porad. Uczymy i jednocześnie reagujemy na bieżące potrzeby naszych Uczestników. W naszej ofercie szkoleń online znajduje się różnorodna tematyka, pozwalająca na przeszkolenie pracowników z wielu dziedzin.

Istnieje również możliwość przygotowania indywidualnych konsultacji oraz webinarium dostosowanych do Państwa potrzeb.

Kierunek - Aktywizacja

W naszej ofercie są również szkolenia mające na celu aktywizację społeczno-zawodową na rzecz przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu na terenie na terenie miasta i gminy Aleksandrów Kujawski, w Gminach Koneck, Zakrzewo, Bądkowo oraz w Gminach Ciechocinek, Raciążek, Nieszawa.

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Projekt skierowany jest do osób trwale bezrobotnych, biernych zawodowo oraz osób z niepełnosprawnością.

W ramach projektu oferujemy:

87-800 Włocławek, ul. Toruńska 30

Tel. 660 768 969, 795 595 980, 782 160 075
E-mail: [email protected]
www.osz-operator.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.