Marzena Sutryk

Osiedle Na Skarpie w Koszalinie. Parkingi najpilniejsze

Mieszkańcy os. Na Skarpie dopominają się m. in. o porządny remont ul. Plater. - Jest naprawiana od kilku lat. Tam są drzewa, w ich miejsce można by stworzyć Fot. Radosław Brzostek Mieszkańcy os. Na Skarpie dopominają się m. in. o porządny remont ul. Plater. - Jest naprawiana od kilku lat. Tam są drzewa, w ich miejsce można by stworzyć 45 miejsc parkingowych - mówili
Marzena Sutryk

Lista życzeń mieszkańców osiedla Na Skarpie jest dość długa. Mieli okazję zgłosić je prezydentowi miasta na środowym spotkaniu osiedlowym.

I choć prezydent się rozchorował i na spotkanie ostatecznie nie dotarł, to wszelkie uwagi przyjęli jego zastępcy Andrzej Kierzek i Wojciech Kasprzyk. Obiecali interwencję. M. in. w sprawie miejsca na ognisko w rejonie ul. Plater.

- Mieszkam w pobliżu tego terenu - kto to wymyślił, by tak blisko bloków można było palić ognisko? Jest wiele miejsc, gdzie można to robić. Np. po drugiej stronie torów. a tutaj - latem nie mogę okien otworzyć, bo cały dym i smród mam od razu w domu. Poza tym hałasy są tam do pierwszej w nocy. Mam poniszczony samochód - skarżył się jeden z mieszkańców.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.