Marzena Sutryk

Oni nie trują! Certyfikaty MEC w Koszalinie

Certyfikat odebrała m. in. Monika Tkaczyk, prezes ZOS Fot. Radek Koleśnik Certyfikat odebrała m. in. Monika Tkaczyk, prezes ZOS
Marzena Sutryk

Miejska Energetyka Cieplna w Koszalinie zorganizowała w piątek seminarium „Certyfikacja antysmogowa budynków i nowoczesne ciepłownictwo”. Wyróżniono tych odbiorców, którzy dbają o środowisko.

W seminarium wzięli udział przedstawiciele największych odbiorców MEC. Głównym punktem było wręczenie certyfikatów „No smog” dla sześciu największych odbiorców, którzy korzystają z dostaw energii cieplnej na potrzeby zarówno centralnego ogrzewania, jak i ciepłej wody. Certyfikaty odebrali: KSM „Przylesie”, Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, 17. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Koszalinie, Politechnika Koszalińska, Koszalińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oraz Zarząd Obiektów Sportowych w Koszalinie.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.