Ona, on i fatalne zauroczenie. Sprawa zabójstwa w Koszalinie

Czytaj dalej
Fot. Radek Koleśnik
Joanna Krężelewska

Ona, on i fatalne zauroczenie. Sprawa zabójstwa w Koszalinie

Joanna Krężelewska

Zaczęło się niewinnie. Ot, flirt w internecie. Dla Teresy R. wyjazd do internetowego Don Juana miał śmiertelny finał. Jemu grozi dożywocie. Zadośćuczynienia finansowego żądają zaś mąż i syn kobiety.

Najpierw milczał. Przez długie tygodnie. Później, kiedy został zatrzymany, przyznał się do winy. Wersje zdarzeń w szczegółach zmieniał, ale niezmiennie żałował, chciał przepraszać rodzinę ofiary, chciał wręcz targnąć się na własne życie. Dziś w sądzie prezentuje inną postawę. Nie przyznaje się do zabicia internetowej znajomej, winą obarcza kolegę.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe i las.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.