Iwona Marciniak

Od czerwca centrum miasta bez autokarów, a dostawy towaru po godz. 18 i przed 10

Gdy powstanie parking buforowy przy ul. Kamiennej, nie wjedziemy autem do centrum Fot. Iwona Marciniak Gdy powstanie parking buforowy przy ul. Kamiennej, nie wjedziemy autem do centrum
Iwona Marciniak

W kołobrzeskim Starostwie Powiatowym spotkali się członkowie zespołu ds. organizacji ruchu. Przystali zgodnie na propozycję radnego powiatowego Henryka Bieńkowskiego, by zrobić pierwszy krok w stronę całkowitego wyłączenia ścisłego centrum miasta z ruchu.

Hasła wyłączenia z ruchu ścisłego centrum miasta, ograniczonego ulicami Rzeczną, Budowlaną, Aleją św. Jana Pawła II i Łopuskiego, powracają co jakiś czas. Szła z nim do wyborów także urzędująca prezydent Anna Mieczkowska. Od lat wielkim orędownikiem „uwolnienia” centrum i utworzenia tu malowniczych deptaków jest radny powiatowy (przed laty prezydent Kołobrzegu) Henryk Bieńkowski, prywatnie mieszkaniec jednej z tutejszych kamienic.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem. Informuję o tym co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl oraz papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego i piątkowym Głosie Kołobrzegu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.