Jakub Roszkowski

Od 1 kwietnia w Koszalinie idąc wyrzucić śmieci musisz mieć ze sobą ważne dokumenty

Punkt Selektywnego Zbioru Odpadów Komunalnych znajduje się w Koszalinie przy ul. Komunalnej 5, a Miejsce Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy Fot. Radosław Brzostek Punkt Selektywnego Zbioru Odpadów Komunalnych znajduje się w Koszalinie przy ul. Komunalnej 5, a Miejsce Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Władysława IV
Jakub Roszkowski

Teoretycznie wszyscy mają rację, ale w praktyce będzie to wyglądało tak, że znowu w lasach pojawią się śmieci. Koszaliński PGK wprowadza nowe zasady odbioru odpadów w PSZOK i MSZOK.

Najpierw może wyjaśnijmy: PSZOK to Punkt Selektywnego Zbioru Odpadów Komunalnych, a MSZOK to Miejsce Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Ten pierwszy znajduje się przy ul. Komunalnej 5, ten drugi przy ul. Władysława IV 137 w Koszalinie. I w tym, i w tym przyjmowane są odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny, który nie mieści się w naszych kubłach na śmieci.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.