Marzena Sutryk

Nowy zakład pracy w Koszalinie powstaje i rozwija się za fundusze unijne

Hala produkcyjna firmy Romex w Koszalinie - to tzw. stara część, która powstała przed laty, teraz czas na rozbudowę Fot. Radek Koleśnik Hala produkcyjna firmy Romex w Koszalinie - to tzw. stara część, która powstała przed laty, teraz czas na rozbudowę
Marzena Sutryk

Umowa w strefie ekonomicznej w Koszalinie. Kolejna firma rośnie w siłę.

4 mln złotych w ramach dofinansowania unijnego otrzyma firma ROMEX, która działa w koszalińskiej strefie ekonomicznej. Wczoraj w Koszalinie podpisano umowę w tej sprawie.

ROMEX to kolejna firma z regionu, która za pośrednictwem Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie skorzystała ze wsparcia unijnego przeznaczonego na rozwój przedsiębiorstw. Dofinansowanie zostało przyznane przez zarząd województwa zachodniopomorskiego z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.