Rajmund Wełnic

Nowy burmistrz Szczecinka jeszcze z budżetem po poprzedniku

Na wstępne prace niwelacyjne na Górce Rynkowej miasto wyda w tym roku prawie 300 tys. zł, resztę w roku 2019 Fot. Rajmund Wełnic Na wstępne prace niwelacyjne na Górce Rynkowej miasto wyda w tym roku prawie 300 tys. zł, resztę w roku 2019
Rajmund Wełnic

Burmistrza Jerzego Hardie-Douglasa nie ma już od ponad miesiąca w szczecineckim ratuszu, ale jeszcze przez cały rok 2019 towarzyszyć nam będzie budżet przez niego przygotowany.

Oczywiście pewnym nadużyciem byłoby stwierdzenie, że z budżetem Szczecinka na rok 2019 nowy burmistrz Daniel Rak nie ma nic wspólnego i odziedziczył go po poprzedniku z dobrodziejstwem inwentarza. W projekcie dochodów i wydatków na rok następny uwzględnionych zostało kilka autorskich pomysłów następcy Jerzego Hardie-Douglasa, bo przecież Daniel Rak był przez kilkanaście lat zastępcą i prawą ręką byłego burmistrza.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.