Rajmund Wełnic

Nowy burmistrz Szczecinka jeszcze z budżetem po poprzedniku

Na wstępne prace niwelacyjne na Górce Rynkowej miasto wyda w tym roku prawie 300 tys. zł, resztę w roku 2019 Fot. Rajmund Wełnic Na wstępne prace niwelacyjne na Górce Rynkowej miasto wyda w tym roku prawie 300 tys. zł, resztę w roku 2019
Rajmund Wełnic

Burmistrza Jerzego Hardie-Douglasa nie ma już od ponad miesiąca w szczecineckim ratuszu, ale jeszcze przez cały rok 2019 towarzyszyć nam będzie budżet przez niego przygotowany.

Oczywiście pewnym nadużyciem byłoby stwierdzenie, że z budżetem Szczecinka na rok 2019 nowy burmistrz Daniel Rak nie ma nic wspólnego i odziedziczył go po poprzedniku z dobrodziejstwem inwentarza. W projekcie dochodów i wydatków na rok następny uwzględnionych zostało kilka autorskich pomysłów następcy Jerzego Hardie-Douglasa, bo przecież Daniel Rak był przez kilkanaście lat zastępcą i prawą ręką byłego burmistrza.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.