Rajmund Wełnic

Nowy burmistrz Świdwina dobiera sobie współpracowników

Nowy burmistrz Świdwina dobiera sobie współpracowników Fot. fb piotr feliński
Rajmund Wełnic

Pierwsze decyzje personalne nowego burmistrza Świdwina, który powołał nową wiceburmistrz miasta i odwołał dyrektora Świdwińskiego Ośrodka Kultury.

Nową nową wiceburmistrz Świdwina została Beata Ociepa. Po wygranych przez Piotra Felińskiego - już w pierwszej turze - wyborach na burmistrza Świdwina było raczej przesądzone, że z posadą w ratuszu pożegna się Urszula Cielińska, zastępczyni byłego wieloletniego burmistrza Jana Owsiaka.

I tak się stało, zastąpi ją Beata Ociepa.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.