Jakub Roszkowski

Noworodek z Białogardu wciąż jest poszukiwany

Przez weekend policja szczegółowo kontrolowała każdy samochód przejeżdżający przez powiat białogardzki. Wczoraj kontrole znacznie ograniczono. Rodzice Fot. Grzegorz Galant Przez weekend policja szczegółowo kontrolowała każdy samochód przejeżdżający przez powiat białogardzki. Wczoraj kontrole znacznie ograniczono. Rodzice na razie się ukryli, mają kontakt z prawnikiem, mówią, że dziecko jest zdrowe
Jakub Roszkowski

Policja od piątkowego popołudnia poszukuje rodziców dziś już czterodniowej dziewczynki, którzy - odmówiwszy pomocy medycznej - spakowali się i odjechali.

W artykule przeczytasz m.in. o:

* internetowej zbiórce na adwokata dla rodziców

* rozmowę z sędzią Sławomirem Przykuckim o postępowaniu sądowym

* dlaczego ograniczono prawa rodzicom

* co im teraz grozi

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Zbigniew Rusek

Są to głupcy, uważający się zwykle za ekspertów, a rodzicielska głupota chodząca w parze z przemądrzałością jest szczególnie szkodliwa. W ogóle czas zlikwidować pojęcie "władza rodzicielska".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.