Marzena Sutryk

Nowe ronda w Koszalinie i wstęp do programu in vitro

Rondo na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Pileckiego ma być rondem Marii Pileckiej - była nauczycielką i bibliotekarką, we wrześniu 1946 objęła kierownictwo Fot. Radosław Brzostek Rondo na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Pileckiego ma być rondem Marii Pileckiej - była nauczycielką i bibliotekarką, we wrześniu 1946 objęła kierownictwo Powiatowej Biblioteki Publicznej w Koszalinie
Marzena Sutryk

W czwartek o godzinie 9 rozpoczyna się w koszalińskim ratuszu sesja Rady Miejskiej. Wśród projektów pojawia się taki, który z pewnością zelektryzuje część radnych - chodzi o projekt dotyczący programu in vitro.

Temat koszalińskiego programu in vitro wraca już kolejny raz. To inicjatywa grupy radnych z klubu PO. Już raz dyskutowana i głosowana na sesji, odrzucona przez wojewodę zachodniopomorskiego ze względów proceduralnych. Dziś wraca w postaci projektu „w sprawie przystąpienia do opracowania programu polityki zdrowotnej w zakresie przeciwdziałania skutkom niepłodności poprzez dofinansowanie leczenia metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Koszalina w latach 2019 - 2022”.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.